Yahoo France Recherche Web

Résultats de recherche

1. Il y a 5 jours · "Tricolorii" au deschis scorul în minutul 31 prin mijlocașul Artur Ioniță, care a primit o pasă perfectă de la Mihail Caimacov. Golul victoriei a fost marcat de Maxim Cojocaru. Echipa Moldovei urmează să joace pe 13 octombrie, în deplasare, meciul decisiv cu Malta, care ne poate aduce calificarea în Liga C.

2. Il y a 5 jours · Artur Ioniță, fotbalist cu peste 200 de meciuri în Serie A, acum la Lecco în Serie C, și Maxim Cojocaru, extrema de la Oțelul Galați, cu un gol de autor, au fost marcatorii întâlnirii de pe Stadionul ”Zimbru” din Chișinău. Moldova - Andorra 2-0. Au marcat: Artur IONIȚĂ (31), Maxim COJOCARU (90+5) 10 octombrie 2024. Chișinău ...

3. Il y a 5 jours · The goals were scored by Artur Ioniță, in the 31st minute, and by Maxim Cojocaru, in the 95th minute. Sergei Kleshchenko, head coach of the Moldovan national football team, at the post-match press conference said that the game was emotional rather than enjoyable and the players did not do their best. The important thing is that the team ...

4. Il y a 5 jours · Acum rămâne să recuperăm puterile și să obținem rezultat bun și în Malta.”, a declarat Artur Ioniță În repriza secundă, echipa Republicii Moldova a jucat mai defensiv, însă a marcat al doilea gol în minutele adiționale.

5. Il y a 6 jours · Moldova reușește a doua victorie din această ediție a Ligii Națiunilor. Pentru selecționata antrenată de Cleșcenco au marcat Artur Ioniță și Maxim Cojocaru.

6. Il y a 6 jours · Artur Ioniță, Counter attack goal, 1. Tournament Goal Assist: Mihail Caimacov, Pass, 1. Tournament Assist

7. Il y a 5 jours · Midfielders: Vadim Rață, Artur Ioniță, Eugeniu Cebotaru; Forwards: Ion Nicolaescu, Mihai Plătică, Maxim Cojocaru; Moldova is expected to field a 4-3-3 system that emphasizes ball retention and width. The fullbacks will push forward to support the wingers, while Rață controls the midfield. Match Predictions