Yahoo France Recherche Web

Résultats de recherche

1. Il y a 2 jours · Zvonareku minutaža protiv Portugala. U osmom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2025. godine, Hrvatska je poražena od Portugala rezultatom 2:0. Novi nastup za mladu U21 reprezentaciju upisao je Lovro Zvonarek koji je u igru ušao u 58. minuti. Nakon pobjede protiv Farskih Otoka, mladi Vatreni rujansku su reprezentativnu akciju ...

2. Il y a 3 jours · Croatia U21 vs Portugal U21. European Under-21 Championship Qualifying Group G. 6:00pm, Tuesday 10th September 2024. Stadion Branko CavlovicAttendance: Attendance 2,500.

3. Il y a 3 jours · Lovro Zvonarek replaces Gabriel Vidovic. Substitution at 59 minutes. 59' Substitution, Croatia U21. Franjo Ivanovic replaces Marin Ljubicic. Goal! at 51 minutes. 51' Goal! Croatia U21 0, Portugal U21 1. Paulo Bernardo (Portugal U21) left ...

4. Il y a 3 jours · Francuz Eric Wattellier je glavni sudac na večerašnjoj utakmici. 'Veselim se da smo u odnosu na A reprezentaciju imali dva dan duže za pripremu ove utakmice. To u ovoj fazi nama to puno znači pa se na neki način možemo bolje upoznati i te zahtjeve, koje bismo željeli da oni prenesu na teren sutra, kroz trening polako usvoje.

5. Il y a 3 jours · Retrouvez pour le club Croatie U21 tous les matchs en live, la composition de l'équipe pour chaque rencontre une heure avant le coup d'envoi et le calendrier complet de la saison 2025/2026 de Éliminatoires Euro U21.

6. Il y a 3 jours · U sudačkoj nadoknadi Zvonarek je lijepo podvalio loptu iza obrane Portugalaca za Šotičeka, no Soares se još jednom istaknuo i sačuvao svoju mrežu. Hrvatska je ovim porazom pala na 3. mjesto ljestvice skupine sa 16 bodova, jednim manje od Grčke, koja ima utakmicu više, dok je Portugal vodeći s 21 bodom.

7. Il y a 3 jours · O jogo em direto, com as principais ocorrências e estatísticas da partida entre Croácia S21 e Portugal S21 - Qualificação Europeu Sub-21