Yahoo France Recherche Web

Résultats de recherche

1. Il y a 5 jours · VIDEO Mandžukićeva rečenica u tunelu uoči Engleza svima je promaknula, a promijenila je povijest. ''Bolji smo, ajde, ne mogu nam ništa'', izgovorio je Mandžukić u tunelu, a kasnije je zabio najvažniji gol u povijesti hrvatskog nogometa. gol.hr. 11.07.2024 @ 13:21. Mario Mandžukić (Foto: Profimedia)

2. Il y a 1 jour · 2012: Mario Gómez and Mario Mandžukić – 3 goals. The 2012 award was given to Fernando Torres on the basis that he achieved his tally in fewer minutes played than his competitors, of which ...

3. Il y a 4 jours · L'Euro 2024 bat son plein actuellement en Allemagne. Retrouvez dans cet article le classement complet des meilleurs buteurs de cette 17e édition du championnat d'Europe.

4. Il y a 5 jours · Perišić je ubrzo nakon pogotka pogodio vratnicu, a zatim se otišlo u produžetke, gdje je Mario Mandžukić osigurao Vatrenima plasman u svoje prvo finale na velikim natjecanjima. U 109. minuti, Perišić je glavom loptu prebacio za Mandžukića, koji svojom ljevicom probija Pickforda za delirij hrvatskih navijača na Luzhnikiju.

5. Il y a 2 jours · As of now six players are the joint leaders of the golden boot race of Euro 2024 - Dani Olmo, Harry Kane, Jamal Musiala, Cody Gakpo, Georges Mikautadze, Ivan Schranz. List of all Euro top scorers winners: 1964: Jesús María Pereda (Spain), Ferenc Bene (Hungary), Deszö Novák (Hungary) – 2 goals. 1968: Dragan Džajić (Yugoslavia) – 2 goals.

6. Il y a 4 jours · Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić i Mario Mandžukić godinama su dijelili dres Vatrenih i zajedno su sudjelovali u povijesnom uspjehu i osvajanju srebra na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji gdje su izabranici Zlatka Dalića osvojili srebrnu medalju.

7. Il y a 5 jours · U produžecima, Hrvatska je nastavila s napadima i dominacijom. U 109. minuti Mario Mandžukić je iskoristio smušenost engleske obrane i postigao gol za vodstvo 2:1. Njegov pogodak izazvao je erupciju oduševljenja među hrvatskim navijačima i igračima.