Yahoo France Recherche Web

Résultats de recherche

1. Il y a 2 jours · Robert Prosinečki (Croatian pronunciation: [rǒbert prosinětʃkiː]; [1] [2] born 12 January 1969) is a Croatian professional football manager and former player who played as a midfielder. He is the current manager of the Montenegro national team .

2. Il y a 2 jours · Selektor crnogorskog tima Robert Prosinečki nakon susreta je kazao: “Kad u trećem minutu gubiš 2:0 onda je veoma teško igrati, kad se takav rezultat desi tako rano onda to obično ide na 5:0, ali momci su se vratili, odigrali kako treba”, rekao je Prosinečki.

3. Il y a 2 jours · Prosinečki je nastavio sa izlaganjem: „Probali smo da izjednačimo, ali na kraju nije išlo…. Najgore je kad dobro igraš, imaš mnogo šansi, a izgubiš. Nema šta, okrećemo se narednim mečevima”, poručio je Prosineči, pa zaključio: Reuters/Stevo Vasiljević. „Bili smo ti koji su napadali, oni su pokušavali iz kontri.

4. Il y a 4 jours · Prosinečki: Ostajem veliki optimista, bićemo bolji nego na Islandu. Pred crnogorskim fudbalerima je istorijski meč u Nikšiću, ali i duel u kojem je poraz zabranjen ako nakon septembarskog ciklusa žele da ostanu u igri u B Ligi nacija. U ponedjeljak od 20.45 na stadionu kraj Bistrice je rival Vels, a selektor Robert Prosinečki želi da ...

5. Il y a 2 jours · VIDEO / Prosinečki nakon četvrtog poraza: Sjajna utakmica, osim prve tri minute. Crna Gora, koju vodi Robert Prosinečki, primila je u prve tri minute dva gola od Velšana u Podgorici i izgubila s 1-2 u prvom ciklusu novog izdanja Lige nacija. Početni šok i težak poraz svoje momčadi komentirao je i izbornik Robert Prosinečki.

6. Il y a 3 jours · Robert Prosinečki, nekoć veliki igrač i jedan od nositelja kvalitete brončanih vatrenih sa Svjetskog prvenstva 1998. godine, doživio je i drugi poraz na klupi reprezentacije Crne Gore u ovosezonskoj Ligi nacija. Nakon što su prije tri dana poraženi na Islandu s 2:0, ovoga su ponedjeljka u Nikšiću "hrabri sokoli" poraženi s ...

7. 5 sept. 2024 · Selektor fudbalske reprezentacije Crne Gore Robert Prosinečki saopštio je početni sastav za duel protiv Islanda, na startu B divizije Lige nacija. Utakmica je na programu 6. septembra sa početkom u 20 časova i 45 minuta.