Yahoo France Recherche Web

Résultats de recherche

1. Il y a 1 jour · Vítám tu všechny tenisové příznivce! V osmifinále Challengeru v polské Poznani se představí také český zástupce Dalibor Svrčina. Ten se utká s Italem Gianlucou Magerem. Svrčina se nachází na žebříku o 44 míst výše, Mager je ale antukovým specialistou.

2. 19 juin 2024 · Dalibor Svrčina znovu potvrdil, že má velmi šikovnou ruku. Jednadvacetiletý český tenista se tento týden účastní antukového challengeru v Poznani, kde vyhrál už dvě utkání. K postupu do čtvrtfinále na úkor zkušeného Itala Gianlucy Magera si pomohl i vynikajícím tweenerovým lobem.

3. Il y a 18 heures · Dalibor Svrčina (259.) do semifinále challengeru v polské Poznani nepoustoupil. Cestu turnajem mu zatarasil domácí Maks Kaśnikowski (230.), jenž zvítězil za hodinu a 37 minut po setech 6:4, 6:3. Českého hráče může mrzet obzvlášť první sada, ve které měl výhodu dvou brejků a vedl 3:0.

4. Il y a 3 jours · Dalibor Svrčina vstoupí do antukového challengeru v rumunských Jasech utkáním prvního kola s Maximem Janvierem z Francie. Hrát se bude na centrálním kurtu.

5. 6 juil. 2024 · Dalibor Svrčina (255.) se v pátek odpoledne konečně dočkal osmifinálového zápasu na challengeru v Brašově, vítězství ale nezaznamenal. Český tenista překvapivě prohrál s domácím Radu Mihaiem Papoem (617.) 5:7, 2:6.

6. 18 juin 2024 · Dalibor Svrčina (259.) má za sebou neskutečně dlouhou a dramatickou řež s Timofejem Skatovem (236.) v úvodním kole challengeru v Poznani. Zápas, který trval neskutečné tři hodiny a 52 minut, dokázal český tenista vyhrát 6:2, 6:7(3), 7:6(4). V utkání, které nabídlo hned 14 brejků, nečelil Svrčina ani jednou ...

7. 19 juin 2024 · Dalibor Svrčina zvládl souboj s Italem Gianlucou Magerem. Nakonec to uhrál na pohled jasně 6:3, 6:4. Jednoznačná byla první sada. V té druhé se ale trápili na servisu oba hráči a Svrčina si musel soupeře několikrát re-brejkovat, aby se udržel ve hře. Podání si však dokázal uhrát v devátém gemu a v tom ...