Yahoo France Recherche Web

Résultats de recherche

1. 24 juil. 2024 · Aleksandar Pešić (Serbian Cyrillic: Александар Пешић; born 21 May 1992) is a Serbian professional footballer who plays as a forward for Ferencváros.

2. 15 juil. 2024 · Usred prolećne polusezone Aleksandar Pešić je odstranjen iz tima, dva meseca je trenirao samostalno i svi su očekivali da će napustiti Ferencvaroš na leto.

3. 15 juil. 2024 · U sred prolećne polusezone Aleksandar Pešić je odstranjen iz tima, dva meseca je trenirao samostalno i svi su očekivali da će napustiti Ferencvaroš na leto. Međutim, trener Dejan Stanković je prvi napustio Mađarsku, na Evropskom prvenstvu se ozbiljnije povredio prvi napadač zeleno-belih Barnabas Varga i iznenada ...

4. 15 juil. 2024 · Srpski fudbaler Aleksandar Pešić ima priliku za novi život u Mađarskoj. Neočekivano velike nesuglasice desile su se prošle sezone na relaciji između srpskog napadača Aleksandra Pešića i tadašnjeg stručnjaka Ferencvaroša, Dejana Stankovića.

5. 30 juil. 2024 · Visit UEFA.com for all the latest UEFA Champions League news and statistics on Aleksandar Pešić. UEFA.com is the official site of the world's greatest club competition.

6. 15 juil. 2024 · U predsezonskoj utakmici igranoj u austrijskom Kicbilu, mađarski Ferencvaroš i Vest Hem igrali su nerešeno 2:2. Mađari su na poluvremenu vodili 2:0, prvo je sjajan gol postigao Ovusu, a onda je bivši napadač Crvene Zvezde Aleksandar Pešić povisio na 2:0.

7. 15 juil. 2024 · Mađari su na poluvremenu vodili 2:0, prvo je sjajan gol postigao Ovusu, a onda je bivši napadač Crvene Zvezde Aleksandar Pešić povisio na 2:0. Ipak, premijerligaš je u drugom poluvremenu „dodao gas“ i uspeo da stigne do izjednačenja.