Yahoo France Recherche Web

Résultats de recherche

1. Il y a 2 jours · Robert Prosinečki is a Croatian football manager and former player who played as a midfielder for clubs in Yugoslavia, Spain, Belgium, England and Slovenia. He won the 1987 FIFA World Youth Championship with Yugoslavia and was voted Best Young Player at the 1990 FIFA World Cup.

2. Il y a 2 jours · Selektor crnogorskog tima Robert Prosinečki nakon susreta je kazao: “Kad u trećem minutu gubiš 2:0 onda je veoma teško igrati, kad se takav rezultat desi tako rano onda to obično ide na 5:0, ali momci su se vratili, odigrali kako treba”, rekao je Prosinečki.

3. Il y a 2 jours · Prosinečki je nastavio sa izlaganjem: „Probali smo da izjednačimo, ali na kraju nije išlo…. Najgore je kad dobro igraš, imaš mnogo šansi, a izgubiš. Nema šta, okrećemo se narednim mečevima”, poručio je Prosineči, pa zaključio: Reuters/Stevo Vasiljević. „Bili smo ti koji su napadali, oni su pokušavali iz kontri.

4. Il y a 4 jours · Prosinečki: Ostajem veliki optimista, bićemo bolji nego na Islandu. Pred crnogorskim fudbalerima je istorijski meč u Nikšiću, ali i duel u kojem je poraz zabranjen ako nakon septembarskog ciklusa žele da ostanu u igri u B Ligi nacija. U ponedjeljak od 20.45 na stadionu kraj Bistrice je rival Vels, a selektor Robert Prosinečki želi da ...

5. Il y a 2 jours · VIDEO / Prosinečki nakon četvrtog poraza: Sjajna utakmica, osim prve tri minute. Crna Gora, koju vodi Robert Prosinečki, primila je u prve tri minute dva gola od Velšana u Podgorici i izgubila s 1-2 u prvom ciklusu novog izdanja Lige nacija. Početni šok i težak poraz svoje momčadi komentirao je i izbornik Robert Prosinečki.

6. Il y a 3 jours · Robert Prosinečki, nekoć veliki igrač i jedan od nositelja kvalitete brončanih vatrenih sa Svjetskog prvenstva 1998. godine, doživio je i drugi poraz na klupi reprezentacije Crne Gore u ovosezonskoj Ligi nacija. Nakon što su prije tri dana poraženi na Islandu s 2:0, ovoga su ponedjeljka u Nikšiću "hrabri sokoli" poraženi s ...

7. 5 sept. 2024 · Selektor fudbalske reprezentacije Crne Gore Robert Prosinečki saopštio je početni sastav za duel protiv Islanda, na startu B divizije Lige nacija. Utakmica je na programu 6. septembra sa početkom u 20 časova i 45 minuta.